фенове Левски
Снимка: facebook.com/levskiofficial

Левски продаде билетите за мача с Хамрун

Левски продаде билетите за мача с малтийския Хамрун Спартанс само за няколко часа. Сутринта на касите и онлайн бяха пуснати свободините билети за сблъсъка. До вечерта останаха налични по-малко от 200 билета, а бяха продадени близо 16 500.

Сблъсъкът с Хамрун е в четвъртък от 21.00 часа на стадион „Георги Аспарухов“. Мачът е реванш от третия предварителен кръг в Лигата на конференциите, като сините спечелиха с 1:0 в Малта. Тогава победният гол вкара Филип Кръстев в петата минута на добавеното време. Кръстев пропусна дузпа още в началото на двубоя.

Това ще е втори разпродаден стадион за Левски през този сезон. Първият беше в домакинството на ПАОК в Лигата на конференциите. Тогава тимът на Станимир Стоилов спечели с 2:0.