Арда - Левски
Снимка: facebook.com/levskiofficial

Левски отново не вкара гол – 0:0 с Арда

Левски записа второ поредно нулево равенство в елита, този път като гост на Арда. Преди седмица сините направиха 0:0 с Ботев Враца и остават с една победа в четири мача.

Двубоят в Кърджали беше изпълнен с битка и малко красив футбол. Домакините имаха повече шансове за гол, докато Левски беше далеч от истината. Софиянци са осми в класирането с 19 точки, Арда е с точка и позиция назад.

През първата част домакините имаха две добри ситуации за гол. Първата беше пред Спас Делев в 14-ата минута. Втората – пред Иван Коконов в 27-ата. Между тях беше и най-чистото положение за гостите. Гьоко Зайков обче не успя да се разпише от около седем метра, след като стреля слабо и право във вратаря.

След почивката Коконов направи още един пропуск, а в края Николай Михайлов се справи с още един опасен удар.