Левски - Царско село
Снимка: facebook.com/levskiofficial

Левски обърна Царско село за първа победа

Левски постигна първа победа през сезона, след като надви Царско село с 3:1. Успехът дойде след три гола през второто полувреме. Успехът е първи за сините на стадион „Георги Аспарухов“ от три месеца.

Царско село обаче поведе в средата на първото полувреме, когато се разписа Васил Шопов. Той се възползва от пас на Лъчезар Балтанов. Това беше и първият шанс за гол за гостите.

След почивката сините вдигнаха темпото и качеството на игра и стигнаха до обрат. В 58-та Борислав Цонев вкара за 1:1. Той реализира добавка след удар на Георги Миланов. В 63-та минута Мартин Петков вкара втори гол след асистенция на Цонев – 2:1 за Левски.

В добавеното време резервата Андриан Краев открадна топката и прехвърли елегантно вратаря – 3:1.