Левски - ЦСКА 1948
Снимка: facebook.com/fcCSKA48

Левски направи само 0:0 срещу ЦСКА 1948

Левски направи 0:0 с ЦСКА 1948 в първия мач за Станимир Стоилов на стадион „Георги Аспарухов“ след завръщането му. Ремито е второ поред за сините с Мъри след 2:2 с Локомотив Пловдив. Тимът е с осем точки и е десети. Червените имат три точки по-малко и са на 13-о място.

Домакините задържаха много повече топката, но трудно създаваха положения. Все пак в 15-ата минута Марин Петков стреля, вратарят Даниел Наумов изби, а топката се удари и в гредата. После Галин Иванов уцели вратата за червените, но Михайлов спаси. До почивката Здравко Димитров и Борислав Цонев стреляха, но неточно.

В 56-ата минута Левски имаше нов шанс, но Наумов спаси удари на Билал Бари. Отговорът на ЦСКА 1948 беше нов удар на Галин Иванов, но пак в ръцете на Михайлов.

В 86-ата минута червените поискаха дузпа за игра с ръка на Димитър Костадинов. Такава обаче не беше отсъдена.

„Левски“ е на десето място в класирането с осем точки. „ЦСКА 1948“ е на 13-о място с пет точки.