Лацио

Лацио обърна Каляри с два късни гола – ВИДЕО

Каляри претърпя загуба от Лацио с 1:2 в двубой от 16-и кръг на Серия А. Мачът се игра на стадион „Сардиния Арена“ пред 16 300 фенове.

Домакините водеха в резултата почти целия мач, но Лацио сътвори обрат в добавеното време.

Автор на първия гол стана нападателят на Каляри Джовани Симеоне в 8-ата минута. Наинголан, Симеоне и Жоао Педро след това изпуснаха отлични възможности да вкарат за 2:0.

Атакуващият полузащитник на орлите Луис Алберто възстанови равенството в 93-ата минута. Той вкара отблизо след лошо изчистена топка. А нападателят Фелипе Кайседо донесе победата на гостите в 98-ата минута. И той вкара след центриране отляво.

С успеха Лацио затвърди третата си позиция в подреждането. Столичани са само на три точки от лидерите Интер и Ювентус. Каляри остава на пето място в таблицата.