Късен гол спаси Лацио срещу Милан – ВИДЕО

Лацио се спаси с късен гол от загуба от Милан. Двата тима направиха 1:1 на „Стадио Олимпико“ в Рим в 13-я кръг от Серия А. Така орлите запазиха четвъртото си място в класирането. Сините имат 23 точки, а Милан е пети с 22.

Лацио доминира, но не вкарва

Столичани доминираха през по-голямата част от двубоя, но не успяха да преодолеят Донарума. Милан чакаше търпеливо своя шанс и можеше да открие в 20-а минута. Ударът на Чалханоглу обаче се отби от гредата. Осем минути по-късно Милинкович-Савич вкара гол, но той бе отменен заради засада. После Донарума спаси удари на Луис Алберто и Лукаку.

Лацио - Милан
Бадель опитва да спре Кеси

Росонерите поведоха в резултата в 78-ата минута с гол на котдивоареца Франк Кеси. Домакините обаче успяха да се доберат до равенство в четвъртата минута от продължението на мача. Тогава се разписа Хоакин Кореа.

Така Лацио удължи серията си без поражения на три мача (една победа и две равенства). Милан не успя да стигне до победа във втора поредна среща.