Кристиано Роналдо най-накрая вкара за Юве – ВИДЕО

Кристиано Роналдо откри головата си сметка за Ювентус. Португалецът отбеляза и двете попадения за италианския шампион при успеха с 2:1 над Сасуоло в четвъртия кръг на Серия А.

Юве - Сасуоло, Кристиано Роналдо

През първата част на „Ювентус Стейдиъм“ липсваха голови положения, най-вече защото гостите се бранеха отлично. Нулевото реми се запази до 50-ата минута, когато Роналдо се разписа на празна врата. Португалецът просто прати в мрежата топката, която се бе отбила от гредата.

Юве - Сасуоло, Кристиано Роналдо гол
Кристиано Роналдо бележи втория си гол срещу Сасуоло

Гол номер две за Кристиано Роналдо

Десет минути по-късно голмайсторът пробяга около 60 метра, овладя топката на границата на наказателното поле и с удар с левия крак покачи на 2:0.

В добавеното време Сасуоло върна едно попадение чрез Кума Бабакар. Малко след гола на гостите Дъглас Коста от Юве получи директен червен картон. Бразилецът наплю съперник и го удари без топка. Това му гарантира поне три мача наказание за непристойно поведение.

Четири победи от четири мача за Ювентус

Шампионите продължават доминацията си и вече имат четири победи от четири мача. Сасуоло допусна първо поражение от началото на кампанията и падна с една позиция в класирането. Тимът е трети със седем точки.