ПСЖ наказа Монако, Кавани вкара хеттрик – ВИДЕО

ПСЖ разгроми Монако с 4:0 в късния неделен мач от Лига 1. Това бе втора поредна загуба с този резултат за тима на Тиери Анри. Неговата задача не бе улеснена и от факта, че не можеше да използва 15 играчи заради различни причини.

Кавани откри още в четвъртата минута след пас на Неймар. Страничният рефер вдигна засада, но главният се консултира с ВАР и призна попадението. Седем минути по-късно ситуацията се повтори – гол на Кавани, засада и намеса на ВАР системата за 0:2. В края на първото полувреме подобна ситуация се случи за трети път. Този път обаче голът беше отменен заради засада.

Монако - ПСЖ
Диего Беналио опитва да спре Муса Диаби
Още два гола за ПСЖ отменени заради засада

Кавани завърши хеттррика си в 53-а минута. А в 64-а Неймар направи 0:4 от дузпа. Тя бе отсъдена за нарушение на Сидибе срещу Мбапе. След това столичани просто спряха да играят, за да не довършат Монако. Въпреки това те пратиха топката още два пъти във вратата. Головете на Дракслер и Мбапе обаче бяха отменени заради засади.