Георги Кабаков

Кабаков отново застава на пътя на Моуриньо

Българските рефери Георги Кабаков, Мартин Маргаритов и Диян Вълков ще ръководят нов двубой от Шампионската лига. Триото съдии получи наряд за домакинството на Тотнъм на Олимпиакос. Четвърти съдия ще бъде другият наш елитен арбитър – Никола Попов. Българските рефери доскоро бяха част от Световното първенство за младежи до 17 години в Бразилия.

Срещата е на 26 ноември от 21:45 часа българско време и ще се играе на „Тотнъм Хотспър Стейдиъм“ в Лондон. Това ще е и втори мач за новия мениджър на шпорите Жозе Моуриньо и негово връщане в Европа. В дебюта му начело на Тотнъм тимът спечели с 3:2 срещу Уест Хем.

Кабаков бе рефер в последния мач на Жозе в Европа

Любопитното е, че Кабаков, Маргаритов, Вълков и Попов отново ще се изправят на пътя на Моуриньо. Точно преди година българите свириха последния мач на португалеца в Европа. Тогава той бе начело на Манчестър Юнайтед, а червените дяволи загубиха с 1:2 от Валенсия. Жозе бе уволнен след поражението на „Местая“.