Парма - Ювентус

Ювентус вкара 4 гола, Роналдо – 2 от тях – ВИДЕО

Ювентус продължи серията си без загуба от началото на сезона с убедителна победа над Парма с 4:0. Бианконерите вече имат 27 точки – една по-малко от лидера Милан.

Парма изпусна отличен шанс да открие резултата и беше наказан малко по-късно. Кулушевски вкара за 0:1 в 23-ата минута. Само три по-късно Кристиано Роналдо покачи на 0:2. И двете асистенции бяха на Алваро Мората. До почивката Ювентус имаше още две добри положения, но не вкара трети гол.

Третият гол все пак падна в началото на второто полувреме и беше вкаран отново от Роналдо. Така той има вече 12 попадения този сезон. Той се изравни с Роберт Левандовски за най-много голове в големите първенства през 2020-а. И двамата имат по 32 попадения през тази година.

В края Мората се разписа за 0:4. Така той осигури най-голямата победа на Ювентус досега през сезона.