Влахович Торино - Ювентус
Снимка: twitter.com/juventusfcen

Ювентус спечели дербито на Торино – ВИДЕО

Ювентус се върна към победите, печелейки дербито на Торино с 1:0. Единствения гол вкара Душан Влахович четвърт час преди края. Бианконерите бха загубили в последните си два мача – от Милан в Серия А и Макаби Хайфа в Шампионската лига.

През първото полувреме двата тима играха много предпазливо и първият точен удар дойде чак в 34-ата минута. Той беше дело на Влахович, но Ваня Милинкович-Савич спаси. Минута по-късно вратарят на биковете извади шут и на Мануел Локатели.

Ювентус игра по-офанзивно през втората част и Локатели имаше нова възможност да открие, но Милинкович-Савич спаси. После вратарят спаси още един шут на Влахович, като изби в корнер. От него обаче Влахович се разписа за 1:0.

С успеха бианконерите събраха 16 точки и се изкачиха на седмото място в класирането, Торино е 11-и с 11 точки.