Сасуоло - Ювентус
Снимка: twitter.com/juventusfcen

Ювентус погледна към третото място – ВИДЕО

Ювентус измъкна трудна победа с 2:1 при гостуването на Сасуоло в 34-ия кръг на Серия А. Така бианконерите се доближиха само на точка от третия Наполи.

Гостите бяха без Де Лихт и Куадрадо, а Душан Влахович остана резерва. Сасуоло започна много силно и имаше няколоко възможности да открие резултата. Распадори, Фратезе и Берарди обаче не успяха да го направят. Все пак в 33-ата минута Джакомо Распадори направи 1:0. Ювентус обаче успя да изравни в 45-ата минута с гол на Пауло Дибала. Това е попадение номер 114 за него за клуба. Това го доближи на гол от Роберто Баджо.

През второто полувреме гостите играха по-силно и Андреа Консили имаше доста работа. В 89-ата минута обаче и той не успя да спре Мойс Кийн и той вкара за 1:2. Самият Кийн влезе в игра в 67-ата минута на мястото на Мората.