Ювентус отнесе с лекота Фрозиноне – ВИДЕО

Ювентус записа комфортна срещу Фрозиноне с 3:0 в първия мач от 24-и кръг на Серия А. Лидерът в класирането нямаше никакви проблеми срещу аутсайдера, макар че Фрозиноне спечели последните си три визити. При това без да допусне гол.

Пауло Дибала се отличи още в 6-ата минута за 1:0. Той се разписа с хубав шут от дъгата на наказателното поле след пас на Роналдо. Това бе първи гол за него от три месеца и половина насам. В 17-ата минута защитникът Леонардо Бонучи покачи на 2:0. Така Бонучи отпразнува с попадение завръщането си след контузия. Попадението дойде след корнер, изпълнен от Дибала.

Ювентус - Фрозиноне
Бонучи бележи за 2:0

В края на първата част Фрозиноне отправи един опасен удар, но това бе всичко, до което стигнаха достите.

И Роналдо бележи за Ювентус

Автор на третия гол стана Кристиано Роналдо, който отбеляза 21-ото си попадение за сезона. Той се разписа в 63-ата минута, засичайки ниско центриране отдясно.

С рутинната победа Юве увеличи аванса си пред Наполи на 14 точки. И загря по отличен начин за визитата на Атлетико Мадрид в Шампионската лига. Фрозиноне остава на предпоследното място в класирането.