Ювентус - Болоня
Снимка: twitter.com/juventusfc

Ювентус едва се спаси срещу 9 от Болоня – ВИДЕО

Ювентус едва се добра до 1:1 при домакинството на Болоня в италианската Серия А. Бианконерите изравниха в 95-ата минута чрез Душан Влахович. Болоня играеше от 84-ата минута с двама души по-малко заради червени картони.

Точката не помага особено на Ювентус в преследването на лидера Милан. Разликата между двата тима е 8 точки, а до края остават пет кръга.

Марко Арнаутович даде гол аванс за Болоня в 52-ата минута на срещата. Той получи добър пас в наказателното поле и не сбърка отблизо. Това беше един от двата точни удара за гостите. Юве също имаше само два точни. Освен това Алваро Мората удари греда.

Червените картони за Болоня бяха за Адама Сумаоро и Гари Медел. Сумаоро беше изгонен за нарушение срещу Мората, а Медел – за оспорване на решението. Голът на Влахович е 50-и за него в Серия А.