Ювентус, Киеза
Снимка: twitter.com/juventusfcen

Ювентус се измъчи за 1:0 над Фиорентина – ВИДЕО

След серия от три мача без победа и две последователни загуби в Серия А, Ювентус най-накрая спечели. Бианконерите надвиха Фиорентина с 1:0 с гол в добавеното време. Герой за за тима беше Хуан Куадрадо, който се разписа в 91-ата минута. Бившият халф на Фиорентина направи страхотен пробив и преодоля Терачано.

През първото полувреме виолетовите имаха по-добрите положения, но не стигнаха до гол. Ювентус игра по-добре след паузата, а и беше улеснен от червен картон за гостите. Получи го Никола Миленкович в 73-ата минута.

Юве натисна здраво и Киеза удари греда. После Мората прати топката в мрежата, но беше отсъдена засада. За да се стигне до гола на Куадрадо в края.

С успеха бианконерите се изравниха с Фиорентина на седмото място. Двата тима имат по 18 точки – 13 по-малко от лидера Наполи.