Ювентус - Торино

Ювентус взе дербито с Торино с късен гол – ВИДЕО

Ювентус спечели градското дерби с Торино, след като постигна обрат за 2:1. Победният гол за бианконерите падва в самия край на двубоя. Разписа се Леонардо Бонучи в 89-ата минута.

Торино, който има само един успех през сезона, поведе в деветата минута. Тогава се разписа Николас Нкулу. Ювентус натисна, но не успя да изравни до почивката. Биковете успяха да удържат аванса си чак до 77-ата минута. Тогава се разписа Уест Маккени. Резервата засече центриране на Хуан Куадрадо. Това беше първи гол за американеца в Серия А.

Куадрадо асистира и за втория гол, отново с центриране. Бонучи го засече с глава, за да донесе успеха на тима на Андреа Пирло. Това беше втори гол за защитника през сезона.

Ювентус събра 20 точки и е на три точки зад лидера Милан. Торино остава с 6 точки и е на 18-о място.