Интер

Интер спечели, Ювентус не успя – ВИДЕО

Интер надви с 1:0 Хелас Верона и направи още една крачка към титлата в Серия А. Тимът на Антонио Конте е само на две победи от първо злато от 11 години насам. Нерадзурите водят с 13 точки пред градския съперник Милан, а до края има пет кръга.

Единственият гол в двубоя вкара бившият защитник на Манчестър Юнайтед Матео Дармиан. Той влезе в игра като резерва и се разписа в 76-ата минута след пас на Ашраф Хакими.

Победата на Интер дойде след две поредни ремита. Тимът на Антонио Конте има 13 победи и три равенства, откакто загуби от Сампдория през януари.

Ювентус пак сбърка

Фиорентина спря Ювентус за втори път този сезон. След успеха в Торино сега виолетовите измъкнаха 1:1 от шампиона. Виолетовите играха много силно и изпуснаха няколко положения, преди все пак да вкарат гол. Това направи Душан Влахович от дузпа – 1:0.

Алваро Мората влезе в игра като резерва и изравни за Ювентус. Бианконерите имат 66 точки, една повече от четвъртия Аталанта и три повече от петия Наполи. Аталанта и Наполи обаче са играли мач по-малко. Юве има само една победа в четири кръга.