Интер - Торино

Интер обърна Торино от 0:2, Сасуоло излезе първи

Интер обърна Торино от 0:2 до 4:2 само за 26 минути в края на двубоя. Така нерадзурите се доближиха само на точка от шампиона Ювентус. Успехът беше първи за тима на Антонио Конте след две поредни ремита.

Всичките шест гола в Милано паднаха само за период от 45 минути. Дзадза изведе Торино напред в добавеното време на първата част. В 62-ата минута Ансалди вкара от дузпа за 0:2. Само пет минути по-късно обаче Интер вече беше изравнил. Първо Санчес вкара отблизо след удар на Лукаку в гредата. После чилиецът върна услугата и изведе бившия си съотборник в Манчестър Юнайтед за 2:2.

Лукаку реализира дузпа за 3:2 в 84-ата минута, като това е седми гол за него през сезона. А в самия край Мартинес направи 4:2.

Интер е пети, на три точки зад временния лидер Сасуоло. Сауоло се качи поне временно на върха с 2:0 във визитата си на Хелас Верона. Бога и Берарди вкараха головете за гостите. С трите точки Сасуоло събра 18 – една повече от Милан. Милан обаче е и с мач по-малко – гостуването на Наполи по-късно днес.