Хелас Верона - Интер

Интер спечели седма поредна победа – ВИДЕО

Интер записа седма поредна победа в Серия А, след като спечели във Верона с 2:1. Всичките голове в двубоя паднаха през второто полувреме.

Интер имаше доста шансове и през първото полувреме, но не успя да открие резултата. Още в деветата минута Йънг се озова на добра позиция, но пропусна. После Лаутаро Мартинес изтърва хубава възможност.

Аржентинецът обаче се реваншира след почивката, когато вкара за 0:1 след пас на Хакими. Той се разписа в 51-ата минута, но само 12 по-късно Илич изравни. Той наказа грешка на Хандович.

Само шест по-късно обаче Скриният вкара за 1:2 след корнер. Това беше първи негов гол от февруари 2018-а. Домакините от Хелас Верона се измориха, но нерадзурите не се възползваха, за да вкарат трети гол. В края Мартинес и Лукаку изпуснаха шансове, а освен това попадение на Лукаку беше отменено.