Бреша - Интер

Интер надви Бреша и оглави Серия А – ВИДЕО

Интер победи Бреша с 2:1 като гост на стадион „Марио Ригамонти“ в среща от 10-и кръг на Серия А. Този успех позволи на нерадзурите да излезат на върха в класирането поне за ден. Тимът на Антонио Конте има 25 точки – две повече от Ювентус. Юве обаче може да се върне на върха, ако днес победи Дженоа в Торино.

Мартинес и Лукаку пак бележат за Интер

Лаутаро Мартинес даде преднина на гостите в 23-ата минута. Той се разписа за трети път в последните четири срещи. В 63-ата Ромелу Лукаку удвои преимуществото на ломбардския отбор. Това беше седми гол за него от началото на сезона. И четвърти в последните три мача.

Марио Балотели имаше няколко добри положения, но не успя да преодолее Ханданович. Все пак в 76-ата минута домакините съкратиха изоставането си благодарение на автогол на Милан Шкриняр. Интер обаче удържа преднината си до края.