Интер изпусна да победи Рома на „Олимпико“ – ВИДЕО

Интер изпусна шанса да победи Рома и същевременно да си върне второто място в Серия А. Двата тима направиха 2:2 във вълнуващ мач на „Олимпико“.

Вълците започнаха по-силно и Алесандро Флоренци удари гредата. Нерадзурите обаче поведоха в края на първата част. Д’Амброзио центрира и Кейта Балде се разписа с шут от воле за 0:1.

Икарди отново бележи за Интер

Столичани изравниха в началото на второто полувреме благодарение на прекрасно изпълнение на Ченгиз Юндер. Той вкара в 51-а минута. 15 по-късно тимът от Милано отново поведе. Мауро Икарди вкара за 1:2, като това бе осми гол за него в девет срещи в Серия А този сезон.

Рома - Интер
Коларов бележи от бялата точка

Авансът на гостите обаче се задържа само до 74-а минута. Брозович игра с ръка в наказателното поле и реферът отсъди дузпа. А Коларов я реализира за 2:2. Това бе трети гол за него през сезона, като той не е вкарвал толкова от 11 години насам.

Интер вече е на 11 точки зад лидера Ювентус. Двата тима се срещат в петък в Торино.