Интер вкара гол и взе победа през 2019 – ВИДЕО

Интер постигна минимален успех с 1:0 като гост на Парма в двубой от 23-кръг на Серия А. Двубоят бе контролиран от нерадзурите, но те трябваше да чакат дълго за победния гол. Той бе отбелязан от Лаутаро Мартинес, който вкара само две минути, след като се появи на терена на мястото на Жоао Марио. Асистент за попадението бе Раджа Наинголан.

Така Интер постигна първия си успех в първенството през календарната 2019. Голът на Мартинес бе и първият, който тимът реализира в Серия А от началото на годината. Досега тимът на Лучано Спалети имаше нулевото равенство с Болоня и загуби от Торино и Болоня. За Парма това бе шести последователен мач без победа у дома.

Наполи стигна само до точка срещу Фиорентина

По-рано Наполи не успя да надвие Фиорентина на „Артемио Франки“. Южняците трябва да съжаляват повече за пропуснатия успех, защото изпуснаха отлични шансове. Инсинье получи добра възможност да открие резултата след удар на Зиелински, но не успя при добавката. Кайехон също бе близо до попадението, а Дрийс Мертенс стреля право в Лафонт отблизо.

След почивката гостите отново имаха по-добрите ситуации за гол. Лафонт обаче спаси шут на Зиелински, а след това и на Фабиан Руис.