Иниеста се разписа във втори пореден мач в Япония

Андрес Иниеста отбеляза втория си гол с екипа на Висел Кобе в японския шампионат. В двубой от 22-и кръг тимът му направи 1:1 в домакинството на лидера Санфрече Хирошима. 34-годишният испанец се разписа в 17-ата минута с удар извън наказателното поле за 1:1.

Андрес Иниеста

За бившия халф на Барселона това е второ поредно попадение за новия му отбор. Той се отличи и в миналия кръг срещу Джубило Ивата. Висел е четвърти в класирането с 33 точки, на 7 зад втория Кавасаки Фронтале и на 16 зад Санфрече.

Иниеста спечели всичко възможно с Барса

Андрес Иниеста направи своя дебют за Барса през 2002 година и има 674 мача за тима, спечелвайки всички възможни трофеи на клубно ниво. Той е осемкратен шампион на Испания, четири пъти победител в Шампионската лига, шест пъти в Купата на страната, седем пъти в Суперкупата на Испания, три пъти в Световното клубно първенство и също толкова пъти в Суперкупата на Европа.