Златан Ибрахимович

Ибрахимович с хеттрик в дербито на Ел Ей – ВИДЕО

Звездата на Ел Ей Галакси Златан Ибрахимович за пореден път бе в центъра на вниманието в МЛС. Той се отличи с хеттрик за победата на Галакси над градския съперник ФК Лос Анджелис с 3:2.

Пред 27 хиляди зрители на „Дигнити Хелт Спортс Парк“ един срещу друг се изправиха двама от най-добрите в МЛС – Златан и Карлос Вела. Мексиканецът даде преднина на ФКЛА още в четвъртата минута от дузпа. След още само четири минути Ибрахимович изравни. После 37-годишният нападател наклони везните в полза на Галакси с нови два гола. В самия край Вела успя да върне един гол, с което оформи крайното 3:2 в полза на Галакси.

Ибрахимович: Винаги съм на ниво в големите мачове

„Когато играем срещу такъв съперник пред пълни трибуни, аз се зареждам с адреналин. Това е най-големият мач в лигата, а аз винаги съм на ниво в големите мачове“, коментира шведа.