Григор Димитров
Снимка: twitter.com/ROLEXMCMASTERS

Григор и Федерико Кориа ще доиграват в четвъртък

Григор Димитров и Федерико Кориа ще определят победителя от мача помежду им в Барселона утре. Причината е дъждът, който на два пъти спря двубоя.

Кориа успя да спечели първия сет, след като проби на три път Гришо. Българинът също записа пробив, но определено не беше в добър ритъм. Освен това той допусна много непредизвикани грешки.

Във втория сет Димитров беше много по-убедителен и логично изравни след 6-3. Аржентинецът се ядоса и на няколко пъти апострофира съдията на стола.

Третият сет започна с ранен пробив за Григор. Той поведе с 2-1, но срещата беше спряна заради дъжда. След повече от два часа прекъсване мачът беше подновен, но само за четири гейма. Кориа върно бърза пробива за 2-2, но после Димитров направи нов пробив за 4-3. След това мачът отново беше спрян заради дъжда.