Лудогорец фенове

Фенове на Звезда атакуваха с бомбички хотела на Лудогорец

С бомбички посреднощ феновете на Цървена звезда се опитаха да стреснат футболистите на Лудогорец. Двата отбора се изправят тази вечер в мач-реванш от третия кръг на Шампионска лига, а сръбският гранд е домакин на двубоя. Част от привържениците на „звездашите“ са намерили хотела, в който е настанен разградският тим и са нарушили спокойствието на играчи, треньорски щаб и ръководство. Първите взривове били към 1:30 след полунощ, като продължили две минути. 30 минути по-късно имало нова атака, а тази сутрин в четири е била третата и последна.

Огромен интерес към срещата

Това обаче не стресна особено българския шампион. Всички в тима на Георги Дерменджиев са оптимистично настроени за сблъсъка тази вечер. Очаква се „Мала Маракана“ да е препълнен, а заради огромния интерес към сблъсъка, домакините се принудиха да монтират още седалки. Срещата в Белград е от 21:30 ч., а Лудогорец се нуждае от победа или равенство 3:3, за да продължи напред в Шампионска лига.