Ивайло Чочев, ЦСКА 1948
Снимка: facebook.com/fcCSKA48

Чочев качи ЦСКА 1948 на върха в класирането

ЦСКА 1948 победи Арда с 1:0 в Кърджали. Единственото попадение в срещата беше дело на национала Ивайло Чочев от дузпа в 31-ата минута. Това е седми гол за нападателя от началото на сезона

С победата ЦСКА 1948 се изкачи на върха на класирането с 14 точки. Арда има пет по-малко .

Сините от Кърджали натиснаха в началото, но без кой особено серизни положения за гол. Червените обаче получиха дузпа при втората си сериозна атака. Алекс Петков фаулира Георги Русев, а Ивайло Чочев вкара от бялята точка.

Арда продължи да напада и Ласана Н’диайе и Светослав Ковачев бяха близо до изравняване, но не успяха.

Домакините не се отказаха и след почивката. Христо Иванов и Н’диайе обаче пропуснаха добри положения. Последния шанс не откри пред Светослав Ковачев, но и той не сполучи.

В следващия кръг червените приемат Локомотив София в Бистрица. Арда пък гостува на Спартак във Варна.