Четирима щастливци ще спят на най-романтичното място на света

Най-романтичното място на света- Айфеловата кула за пръв път ще стане дом на четирима души по време на Европейското първенство по футбол 2016, което тази година ще се проведе във Франция. Хората, които ще заживеят на кулата ще имат възможност да се наслаждават напълно на прекрасната гледка към Триумфалната арка и река Сена. Според организаторите, те ще бъдат първите „наематели“ на кулата.

Щастливците, които ще могат да живеят в специално оборудваните апартаменти за случая ще бъдат избрани по време на шампионата. Инициатор на акцията е компания HomeAway, а самият проект е замислен като един вид спонсорство за първенството.

Подаръчният пакет ще включва една нощувка в обзаведен апартамент на Айфеловата кула (със закуска и вечеря), както и три нощувки в други хотели.

- реклама -