Каляри падна, Десподов игра полувреме – ВИДЕО

Каляри на Кирил Десподов регистрира поражение при гостуването си на Болоня с 0:2. Това бе двубой в дъното на класирането от 27-ия кръг на Серия А.

Попаденията за тима на Синиша Михайлович отбелязаха Ерик Пулгар от дузпа в 34-та минута и Роберто Сориано в 77-та.

Болоня - Каляри
Сориано бележи за 2:0

За Каляри веднага след почивката се появи националът Кирил Десподов. Нападателят обаче не успя да помогне на своите да се преборят поне за точката. Най-близо до гол за гостите бе Жоао Педро. През първата част той удари греда, през втората – вратарят Скржибски извади опасен негов шут.

Каляри е на 14-то място с 27 точки в таблицата. Болоня пък се приближи до спасителната зона. Тимът на Михайлович има 21 точки и вече е само на точка от оцеляването.