Реал Мадрид - Кадис

Кадис шокира Реал Мадрид – ВИДЕО

Новакът Кадис шокиращо спечели с 1:0 гостуването си на Реал Мадрид. Победата беше първа за Кадис въобще във визита на Кралския клуб. Единствения гол вкара Антони Лосано в 16-ата минута.

Тимът на Зинедин Зидан доминираше, но без да притеснява особено съперника. Реал отправи едва два точни удара. Освен това попадение на Лука Йович беше отменено заради засада на Бензема. Самият Бензема уцели греда 10 минути преди края. Това обаче не помогна на Белия балет, който падна за първи път от 15 срещи.

Кадис пък се изравни по точки с Реал на върха на класирането. И двата тима имат по 10 точки. Много силен мач за новака направи ветеранът Алваро Негредо. 36-годишният нападател асистира за гола, а освен това негов удар беше изчистен от голлинията от Серхо Рамос. Капитанът на Реал получи контузия по-късно и беше сменен.

След седмица Барселона приема Реал в Ел Класико. Преди това обаче тимът на Зидан играе с Шахтьор Донецк в Шампионската лига.