Ботев Враца - Левски
Снимка: facebook.com/BotevVratzaOfficial

Ботев Враца удари слаб Левски с 2:0

Левски записа втора поредна загуба от началото на сезона – 0:2 от Ботев във Враца като гост. Сините изиграха слаб мач и имаха твърде малко шансове за гол. А освен това тимът на Живко Миланов, пропусна дузпа. Ударът на Борислав Цонев беше спасен от Красимир Костов. Самият Цонев пък получи травма в началото на втората част и беше сменен.

Герой Ботев Враца беше Дориан Бабунски, който вкара и двата гола. Нападателят откри в петата минута след хубав удар с глава, а в 58-ата реализира дузпа. Той също така беше фаулиран за наказателния удар.

След два кръга зелените имат четири точки и временно оглавиха класирането. Освен това тимът на Даниел Моралес още не е допускал гол. Левски е на дъното без точка и с голова разлика 1:4.