Роси, Левски

Грандиозен резил за Левски – отпадна от Вадуц

Левски позорно отпадна след само два мача в Европа. Сините записаха безкрайно срамно представяне и бяха изхвърлен от Вадуц. Втородивизионният тим падна с 2:3 на „Герена“ и след загубата с 0:1 в Лихтенщайн продължи напред с повече голове на чужд терен.

Левски - Вадуц
Кулибали бележи за 0:1

Вадуц откри резултата в 25-а минута. Тогава, също както в първия мач, Мохамед Кулибали вкара след тъч. Сините направиха 1:1 10 минути по-късно чрез Буш, който се възползва от отлично подаване на Обертан. Това бе и резултатът на почивката.

Митрев излиза, Полачек дебютира

Втората част започна със смяна – капитанът Божидар Митрев бе изваден и вместо него влезе Полачек. Според информациите от стадион „Георги Аспарухов“ той сам е поискал да бъде изваден. Сините натиснаха и стигнаха до втори гол, дело на Аймен Белаид. Вадуц обаче шокиращо изравни само минута по-късно чрез Тадич – 2:2.

Обертан срещу Макс Гупе
Буш изпуска дузпа

В 74-а минута Буш си спечели дузпа. И я изпусна, като стреля във вратаря. Все пак Жерсон Кабрал с прекрасен удар успя да вкара за 3:2 в 85-а минута. После Кабрал имаше шанс за четвърти гол, Мариани – също, но пропуснаха.