Берое - Черно море
Снимка: beroe.bg

Берое и Славия продължават напред за Купата

Берое и Славия се класираха за четвъртфиналите в турнира за Купата на България. Заралии отстраниха Черно море с 1:0. Белите се справиха със същия резултат с Пирин Благоевград.

Берое и Черно море направиха скучно първо полувреме, в което положения нямаше. След почивката имаше повече интересни моменти. Така се стигна до 67-ата минута, когато Мартин Камбуров се разписа след центриране от ъглов удар. Ветеранът се беше появил на терена секунди по-рано. До края на мача Черно море опита да изравни, но не успя.

Славия продължи напред благодарение на гола на Тони Тасев в 51-ата минута. Пирин удари греда през първото полувреме след удар на Преслав Йорданов. В 72-ата минута греда удари и Станислав Манолев. Зелените обаче не стигнаха до гол и отпаднаха от турнира.

Вчера за четвъртфиналите се класираха още Левски и Локомотив Пловдив.