Барселона - Ювентус
Снимка: twitter.com/FCBarcelona

Барселона и Ювентус направиха 2:2 – ВИДЕО

Барселона и Ювентус направиха 2:2 в контрола в САЩ. Мачът се игра на стадион „Котън Боул“ в Далас. По два гола вкараха Усман Дембеле и Мойс Кийн.

Срещата в Тексас започна по-силно за Барселона и логичното се случи в 34-ата минута. Тогава Дембеле мина между двама бранители, излъга трети, изненада Шчесни и направи 1:0.

Само пет минути по-късно Ювентус изравни. Хуан Куадрадо центрира Кийн се измъкна от защитата и направи 1:1. В ответната атака обаче стана 2:1 за каталунците. Дембеле проби отдясно, финтира Куадрадо и Локатели и вкара втория си гол в мача.

В 52-ата минута бианконерите отново изравниха. Закария изведе Локатели, той чукна към Кийн, който не сгреши – 2:2.

След четири дни тимът на Шави играе срещу Ню Йорк Ред Булс. Ювентус пък излиза срещу Реал Мадрид.