наравно

Барселона и Атлетико завършиха наравно, Меси се контузи

Отборите на Барселона и Атлетико Мадрид завършиха наравно – 1:1 на стадион „Камп ноу“. Звездата на домакините Лионел Меси се контузи и няма да играе в продължение на три седмици.

През първата част каталунците доминираха и успяха да поведат в резултата в 41-та минута с гол на Иван Ракитич. След почивката възпитаниците на Диего Симеоне играха по-добре и успяха да стигнат до изравнителен гол на резервата Анхел Кореа.

наравно

До края на срещата не паднаха повече голове и двата тима си поделиха точките.

Лошата новина за наставника на Барса Луис Енрике бе контузията на Лионел Меси, който получи разтежение и ще бъде извън терените за около 3 седмици.

наравно

Лидерът в класирането Реал Мадрид не успя да се възползва от равенството на своите конкуренти за титлата и стигна само до точки при домакинството си на Виляреал. Гол на Серхио Рамос малко след почивката донесе равенството 1:1 на Кралския клуб, с което бе сложено край на серията от 16 поредни победи в първенството. Реал е лидер с 13 точки, следват Севиля, Барселона и Атлетико Мадрид.