Атлетико Мадрид - Ювентус

Атлетико Мадрид обърна Ювентус от 0:2

Атлетико Мадрид стигна до 2:2 срещу Ювентус, макар че 20 минути преди края изоставаше с 0:2. Изравнителния гол бе дело на резервата Ектор Ерера в последната минута.

През първата част и двата тима имаха шансове, но не стигнаха до попадение. Всичко обаче се промени в началото на втората част. Комбинация между двама бивши футболисти на Челси – Игуаин и Куадрадо доведе до 0:1. Игуаин подаде, а Куадрадо вкара по красив начин. В 65-а минута световният шампион Матюиди вкара с глава за 0:2.

Обратът на Атлетико Мадрид

Испанския тим натисна здраво и бързо върна един гол. Попадението бе реализирано от Стефан Савич. А от ъглов удар в края резервата Ерера направи 2:2.

Дебют за Юве направи Аарън Рамзи. Той влезе в игра в 86-ата минута.

Локомотив Москва спечели в Леверкузен

В другия мач в групата Локомотив Москва шокира Байер, като спечели с 2:1 в Леверкузен. Всичките голове паднаха през първата част. Крховияк откри за гостите в 16-ата минута, но Хьоведес си вкара автогол в 25-ата за 1:1. Баринов в 37-ата направи 1:2 и Байер не успя да изравни отново.