Атлетико - Бетис

Атлетико спечели, Луис Суарес пак вкара – ВИДЕО

Атлетико Мадрид записа втора поредна победа в Ла Лига. Дюшекчиите спечелиха с 2:0 над Бетис. С трите точки столичани се качиха на второ място в класирането. Те имат 11 точки – две по-малко от лидера Реал Мадрид. Тимът на Диего Симеоне обаче е играл един мач по-малко.

Атлетико доминираше през първото полувреме, но не стигна до гол. Още в първата си атака след почивката обаче домакините откриха. Маркос Йоренте беше изведен отляво и от много малък ъгъл преодоля Браво. После резервите Караско и Ерера комбинираха и вторият удари греда.

Положението на Бетис стана още по-сложно четвърт час преди края. Тогава Мартин Монтоя беше изгонен с директен червен картон за нарушение като последен в защита. Потърпевш беше Караско.

В добавеното време Лоди изведе Луис Суарес и той сложи точка на спора. Уругваецът реализира четвъртия си гол, откакто дойде в Мадрид.