Аржентина - Парагвай

Аржентина не успя да бие и Парагвай – ВИДЕО

Аржентина допусна нова грешна стъпка на Копа Америка 2019. След поражението от Колумбия в първия мач, сега Меси и компания направиха 1:1 с Парагвай.

На „Естадио Минейрао“ парагвайците поведоха в резултата в 37-та минута чрез Ричард Санчес. В 57-та минута Меси изравни от дузпа. Пет минути по-късно възпитаниците на Едуардо Берицо имаха нов шанс да излязат напред. Дерлис Гонсалес обаче изпусна дузпа и в крайна сметка двубоят завърши при резултат 1:1.

В другия мач от групата Колумбия стигна до 1:0 над Катар, благодарение на късен гол на централния нападател Дуван Сапата.

По този начин Колумбия вече има шест точки и си осигури първото място в групата. Парагвай е втори с две точки. Катар и Аржентина имат по една точка преди мача помежду си, като всички тимове имат шанс да продължат напред.