Лудогорец
Снимка: ludogorets.com

Арда изненада Лудогорец насред Разград

Арда стигна до неочаквана точка срещу Лудогорец в Разград. Тимът от Кърджали измъкна 1:1 в мач от 11-ия кръг в efbet Лига.

Зелените откриха още в 18-ата секунда. Тогава се разписа Матиас Тисера след пас на Кирил Десподов. В 27-ата минута обаче Георги Терзиев си отбеляза автогол за 1:1 в опит да изчисти пред Н’диайе.

След почивката гостите имаха две възможности да стигнат до втори гол, но Падт спаси. Лудогорец също имаше добро положение за второ попадение. Коконов обаче изчисти от голлинията удар на Терзиев.

До края зелените пратиха на два пъти топката в мрежата, но и в двата случая се намеси ВАР и отмени попаденията. Първо Нонато вкара, но след засада. После след удар на Терзиев Коконов си вкара автогол. ВАР обаче отсъди засада на Игор Тиаго.

Ремито качи Лудогорец на върха с 23 точки. Толкова, но от повече мачове има и ЦСКА 1948. Арда е на девето място със 17 точки.